autocosmetics.pl

Portal Motoryzacyjny

Motoryzacja

Jak poprawić wygląd felg?

W ostatnim czasie to właśnie chromowane akcesoria do pojazdów wyraźnie zyskały na popularności. Lubimy ich nowoczesny wizerunek. Podoba nam się to, że auta wyposażone w felgi chromowane automatycznie zwracają na siebie uwagę i przyciągają wzrok na drodze czy w momencie, gdy po prostu stoją na parkingu albo w jeszcze innym miejscu. Chrom nie jest jednak jedynym dobrym typem wykończenia dla felg. Jeżeli więc chcesz nieco zmienić wygląd tej części twojego auta, możesz też rozważyć inne metody tuningu. A oto i one.

Auto, które nie będzie mieć ładnych i estetycznych felg, nigdy w całości nie zaprezentuje się dobrze. O ten podstawowy element musisz więc szczególnie zadbać. A z pomocą różnych prostszych i bardziej skomplikowanych technik jesteś w stanie dokonać totalnego tuningu felg, by wydobyć z nich taki wizerunek, jaki tylko chciałbyś uzyskać. Już sama zmiana koloru potrafi dać satysfakcjonujący efekt. Jako że jednak barwienie felg nie jest czynnością prostą, to gdy już się na nią zdecydujesz, powinieneś zgłosić się do dobrego zakładu lakierniczego. Z jego pomocą twoje felgi bardzo szybko nabiorą zupełnie nowego koloru. Pamiętaj tylko, by ten nowy ich odcień dopasować do pozostałych elementów auta. Wszystko musi przecież idealnie ze sobą współgrać. To bardzo ważne, by samochód miał spójny wizerunek.

Felgi możesz też dodatkowo jeszcze podrasować. Gdy już więc nadasz im odpowiadającego ci kolorytu, przejdź do kolejnych metod tuningu. Tym razem zadbaj o ich wykończenie. Poprzez tradycyjne polerowanie możesz je nieco wygładzić, ale jeśli zależy ci na naprawdę efektownym błysku, który stworzy z nich niemalże lustro, w którym będziesz mógł się przejrzeć, postaw na chromowanie. Ta metoda nie musi być wcale kosztowna. Oczywiście możesz od razu zainwestować w felgi chromowane i jest to najprostsze rozwiązanie z możliwych, ale jest to jednocześnie rozwiązanie dość drogie. Nowe felgi chromowane potrafią kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jeżeli więc taka kwota dość mocno cię przeraża, bo w tym momencie nawet nią nie dysponujesz, spróbuj dokonać chromowania swoich starych felg. Ta usługa też daje naprawdę świetne rezultaty.

Oczywiście do wyboru masz jeszcze całe mnóstwo zupełnie innych zabiegów kosmetycznych, zdolnych do odświeżania i poprawiania wyglądu felg samochodowych. Zapoznaj się z nimi i sam zdecyduj, które z nich będą najlepsze dla ciebie i twojego auta. Możesz też skorzystać z pomocy osób pracujących w zakładach lakierniczych. One zawsze chętnie ci doradzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *