Strona główna
Samochody
Tutaj jesteś

Suzuki S-Cross – komfortowy SUV w znakomitej cenie

18 sierpnia 2022 suzuki


Suzuki S-Cross to model, który nie rzuca się w oczy na ulicy, nie zachwyca designem, natomiast w każdym kluczowym aspekcie oferuje coś więcej niż solidność. To bardzo dobrze wykonany samochód, który można mieć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej tej propozycji japońskiego producenta.

Hybryda mild hybrid  

Suzuki S-Cross to samochód z nowoczesnym napędem hybrydowym. Mamy tutaj do czynienia z hybrydą typu mild hybrid, znaną już z innych modeli japońskiego producenta.

Pierwsze skrzypce w tym układzie gra znakomity, bardzo chwalony przez użytkowników silnik benzynowy 1.4 BOOSTERJET, z którym współpracuje generator elektryczny ISG 48V. Zadaniem generatora jest wspieranie jednostki spalinowej dodatkową mocą do 10 kW oraz dodatkowym momentem obrotowym do 50 Nm.

Dzięki temu rozwiązaniu S-Cross wyraźnie zyskuje na dynamice, gwarantując przy tym bardzo niskie zużycie paliwa oraz emitując mniej spalin do atmosfery.

Widać zatem, że Suzuki konsekwentnie rozwija technologię mild hybrid, czemu też trudno się dziwić – jest wysoko oceniana przez kierowców i mechaników, niezawodna, a przy tym ma realne przełożenie na obniżenie kosztów eksploatacji samochodu.

Być może jest to jeden z powodów, dla których w ofercie japońskiego producenta wciąż nie znalazło się elektryczne Suzuki S-Cross.

Znakomite wyposażenie

Suzuki S-Cross Hybrid już w podstawowej wersji wyposażenia oferuje szereg funkcji komfortu i bezpieczeństwa, co znacznie zwiększa atrakcyjność tego modelu. Bez dopłacania do wyższej wersji możesz liczyć na takie elementy, jak reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support, klimatyzacja manualna, kamera cofania czy adaptacyjny tempomat.

Jeśli oczekujesz jeszcze lepszego wyposażenia, to w rozmowie z doradcą w salonie zapytaj o wersje Premium Plus i Elegance, w których można mieć takie dodatki, jak podgrzewane fotele przednie, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, system bezkluczykowy czy panoramiczny szklany dach.

Cena Suzuki S-Cross Hybrid przekonuje do zakupu

Suzuki S-Cross to jeden z najbardziej opłacalnych SUV-ów dostępnych na polskim rynku. Za tak dobrze wykonany, bogato wyposażony samochód z napędem hybrydowym zapłacisz zdecydowanie mniej niż u konkurencyjnych marek.

Aby się o tym przekonać skontaktuj się z doradcą autoryzowanego dealera japońskiej marki – MM Cars Suzuki (https://mmcars.suzuki.pl/auto). Dealer posiada salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie, oferując również autoryzowane usługi serwisowe oraz szeroki wybór akcesoriów i części do Suzuki S-Cross.

Sprawdź promocje na Suzuki S-Cross Hybrid

SUV japońskiego producenta sprzedaje się na tyle dobrze, że trudno jest upolować jakąś spektakularną promocję na Suzuki S-Cross Hybrid. Na pewno natomiast warto zapytać doradcę dealera o specjalne warunki finansowania zakupu, w tym leasing, kredyt czy coraz popularniejszy wynajem długoterminowy, a także o program ochrony serwisowej Service Care 3+2 i korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Więcej o modelu Suzuki S-Cross Hybrid możesz przeczytać na stronie internetowej https://www.mmcars.pl

Materiał partnera

gdzie kupować winiety

Redakcja autocosmetics.pl

Auto Cosmetics to blog motoryzacyjny poruszający kwestie związane z tuningiem, car-detailingiem oraz bieżącymi naprawami i eksploatacją auta.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

suzuki
Sprzedaż pojazdu

Jesteś zainteresowany reklamą?