autocosmetics.pl

Portal Motoryzacyjny

sklep ktm
Motoryzacja

Najlepsze produkty dla motocyklistów? Poznaj sklep KTM i postaw na jakość

Pasja do motocykli jest czymś niezwykłym. Każdy fan jednośladów doskonale wie, o czym mowa. Pasja nie ogranicza się do samej jazdy. Kocha się wszystko, co związane z motocyklami! Majsterkowanie, akcesoria i odzież, a także oglądanie wyścigów czy też uczestnictwo w zlotach. Motocykle są bardzo rozległą pasją, która może zarazić zarówno mężczyzn, jak i kobiety! Dziś zajmiemy się jedną z marek, która nie jest tak znana jak japońskie koncerny. Jednak mimo to oferuje nam świetne motocykle, jak i akcesoria!

KTM – skąd wywodzi się marka i jakie były jej początki?

Firma KTM powstała w 1934 roku. Założył ją Austriak Hans Trunkenpolz. Firma produkuje nie tylko motocykle. Spod jej szyldu wychodzą także samochody, quady, rowery oraz gokarty. Jednak to na motocyklach dziś się skupimy. Jak wspomnieliśmy we wstępie, jednoślady od KTM nie są tak popularne jak Suzuki czy Yamaha. Dzieje się tak za sprawą ukierunkowania firmy głównie na jeden typ motocykli. KTM są niezwykle doceniane w grupie off-roadowej. W rajdzie Dakar maszyny tej marki zawsze plasują się na najwyższych miejscach w rankingu. KTM jest tu niekwestionowanym liderem. 

Jaki model KTM jest najpopularniejszy?

Nie da się ukryć, że KTM słynie przede wszystkim ze swoich motocykli typu naked bike. Tak więc najpopularniejszych ich model musi być właśnie w tej kategorii. Jest to na przykład motocykl 125 EXC. To dwusuw, który poradzi sobie w każdych warunkach. Pojawił się na rynku w 2009 roku i odmienił grupę enduro. Ma aż 6-biegową skrzynie, membranę V-Force 3, a także CDI z wgranymi mapami zapłonowymi. Ułatwieniem w jeździe jest z pewnością lekka rama oraz plastiki z tworzyw sztucznych. To motocykl, który zachwyci każdego. Sprawdzi się i doświadczonym kierowcom, i tym początkującym. 

Sklep KTM z oryginalnymi produktami – czy warto?

Chcąc zachować najwyższą jakość oraz osiągi motocykli KTM musimy o nie odpowiednio dbać. Mowa tu o wymianach i naprawach, które zawsze się zdarzają. Powinniśmy stawiać wtedy na oryginalne części zakupione w sprawdzonym miejscu. Sklep KTM z najlepszymi produktami prosto od producenta to najlepszy wybór. Będziesz miał pewność, że kupujesz jakościowe i trwałe części do swojego motocykla. Sklep KTM to także akcesoria i dodatki. Co znajdziemy w tej kategorii? Na co warto zwrócić uwagę?

Akcesoria i odzież od KTM – bezpieczeństwo i jakość

Możesz wyposażyć się tu w markowe ubrania od stóp do głów! W końcu to też istotny element jazdy na motocyklu. Nie można go pominąć i także powinien być jakościowy i wytrzymały. Szczególnie w przypadku kasku, który zapewnia nam najwyższą klasę bezpieczeństwa. Nigdy o nim nie zapominaj! W kategorii off-roadowej, gdzie najczęściej pojawiają się motocykle KTM, waga bezpieczeństwa musi być bardzo dobrze zachowana. Uważaj na siebie i innych. Nigdy nie rezygnuj z któregokolwiek elementy bezpieczeństwa!